27.7.-30.7.2024 DOVOLENÁ Objednávky uhrazeny v pátek od 10 hod budou odesílány opět od středy 31.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Úvod

Včelařské potřeby pro začínající včelaře i profesionální provozy

 Velmi nás těší, že jste zavítali do našeho obchodu. Bude nám potěšením, když zde pořídíte to, po čem vaše včelařské srdce touží! 

 

Pořídíte u nás základní včelařskou výbavu, úly, přířezy, medomety, pastovače, pomůcky na chov matek, léčivo a jiné.  Pomůžeme vám s výběrem a poradíme v případě nejasností. Jsme distributoři firmy Lysoň. Pokud byste rádi zakoupili jejich zboží, které v naší nabídce zatím nenacházíte, napište nám. Neváhejte nás kontaktovat ani v případě, že byste chtěli využít včelařskou dotaci a nevíte s i rady. Jsme tu pro vás.

Včelařské potřeby můžete vybírat zde na e-shopu i v kamenné prodejně. Najdete nás na adrese: ul. Generála Svobody 16, 55001 Broumov.

Provozní doba kamenné prodejny:

Po 8:30-11:30 
Út  8:30-11:30  15:30-17:00
St   zavřeno
Čt   zavřeno
Pá  8:30-11:30  15:30-17:00
So  8:30-11:30

 

Výroba mezistěn

Potřebujete vyrobit mezistěny? I to je u nás možné. Jsme registrovaní výrobci válcovaných mezistěn. Vyrábíme mezistěny z vlastního vosku, především zdejším včelařům na Broumovsku a Náchodsku, s osobním předáním.

Pokud chcete využít dopravce pro doručení vosku k nám a následné odeslání hotových mezistěn, i to lze. Vše po předchozí telefonické domluvě.

Výroba mezistěn je časově omezená. Mezistěny vyrábíme zpravidla od října do konce března. Poté již máme sami dost práce s našimi včelkami :-) Proto prosíme, zajistěte se tímto důležitým stavebním materiálem včas. Vaší pozdější poptávce už bohužel z časových důvodů nemůžeme v dané sezóně vyhovět.

V případě zájmu o koupi mezistěn nabízíme v e-shopu standardně mezistěny o rozměru běžné rámkové míry 39 × 24. Pokud potřebujete jiný rozměr, zavolejte nám. 

 

Obchod nejen pro včelaře

Že ještě nevčelaříte? Ale jste milovníkem přírodních produktů a kosmetiky? Jste tu správně!

Máme pro vás široký sortiment včelích produktů - med, ochucené medy, spoustu druhů medoviny, propolis, pyl, mateří kašičku a jiné.

Z kosmetiky prodáváme výrobky ze včelích produktů od rodinné firmy Pleva - šampony, sprchové gely, pěny do koupele, vlasové vody, krémy na pleť, zubní pasty, hojivé masti na ekzémy, na bolavé klouby, propolisové tinktury a spoustu dalšího. 

Zbožňujete svíčky či je dokonce rádi vyrábíte? Potěšíme vás!

Nabízíme nepřeberné množství silikonových forem na svíčky. A kdo by radši hotové výrobky, může si u nás vybrat svíčky z pravého včelího vosku. Čistě přírodní materiál, bez toxických zplodin, s úžasnou medovou vůní.

Případně lze zakoupit sadu na výrobu motaných svíček, se kterou se zabavíte vy i vaše děti. S vyrobenými svíčkami vyzdobíte váš domov a také rozzáříte oči babiček s vlastnoručně vyrobeným dárkem.  

 

I mlsálci si přijdou na své

Máme pro vás neobvyklé druhy kvalitních čokolád. Co říkáte na čokoládu s pylem či s medovinou? Rozhodně stojí za ochutnávku ;-)

 

Nevíte, čím obdarovat včelaře?

Nabízí se všechny dosud uvedené možnosti.

Pokud nevyberete z výše popsaného nebo byste rádi větší specialitku, tak přímo exkluzivním výrobkem je včelařské kladívko na stloukání rámečků a jiných včelařských - truhlářských prací. Jedná se o velmi kvalitní a především specifický výrobek s úderovou stranou ve tvaru šestihranu a vyraženým znakem včely. S velkou pravděpodobností tento skvost „váš včelař“ ještě nemá!

Další možností jsou přívěšky na klíče, knížky, plyšáci, ... samozřejmě vše se včelí tématikou :-)