27.7.-30.7.2024 DOVOLENÁ Objednávky uhrazeny v pátek od 10 hod budou odesílány opět od středy 31.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Vlasové sérum s mateří kašičkou

Kód: 5.11
Přírodní složení
Značka: Pleva
175 Kč / ks
Skladem
  • Zabraňuje vypadávání vlasů.
  • Stimuluje vlasovou pokožku.
  • Povzbuzuje činnost vlasových kořínků.
  • Podporuje růst nových a silných vlasů.
  • Bez alkoholu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Vlasové sérum s mateří kašičkou prospěje bohatým kadeřím, jemným vlasům sestříhaným do mikáda i barveným vlasům, se kterými děláte jeden experiment za druhým. Obsahuje totiž kromě mateří kašičky další tři složky, které vlasy milují: kopřivy, kofein a AnaGain. Jejich účinné látky působí pozitivně na vlasovou pokožku a podporují růst nových a silných vlasů. Ovlivňují růstovou fázi i vývoj vlasu, dovedou skvěle prokrvit pokožku a povzbudit činnost vlasových kořínků. Probudí vaše vlasy k životu.“

                                                                                                                                                  Hanka Plevová, zakladatelka rodinné firmy

 

(Ne)obyčejná kopřiva

Výluh z kopřiv platil za skvělého pomocníka pro zdravou a bujnou kštici již od nepaměti. Naši předkové využívali její pozitivní účinky především na jaře, protože výhonky mladých kopřiv mají nejvyšší podíl všech zmiňovaných látek. Kopřivové šampony a vlasové vody patřily dlouhá léta k tradičním výrobkům.

Díky vlasovému séru můžete výtažky z kopřiv své pokožce dopřát velmi intenzivně.

 

AnaGain

Pod názvem AnaGain se skrývá rozpustný extrakt z organických hrachových výhonků. Tato látka podporuje přirozený růstový cyklus vlasů.

Řada klinických studií potvrdila, že AnaGain snižuje ztrátu vlasů a zlepšuje jejich hustotu. Účinná látka totiž ovlivňuje růstovou fázi vlasového folikulu a vývoj vlasu jako takového - nezávisle na věku či pohlaví.

Extrakt AnaGain byl předmětem řady vědeckých studií, za zmínku ovšem stojí ta polská. Vědci při ní měřili fázi vlasového růstu, při které se kořenové buňky vlasu rozdělují a vznikají nové folikuly. Během tří měsíců se studie zúčastnili muži i ženy ve věku 21 až 37 let a na zónu o velikosti 1 čtverečního centimetru si nechali aplikovat gel. Výsledky studie ohromily i samotné výzkumníky. Došlo totiž k významnému nárůstu růstového koeficientu vlasů. Ze 40 % na 78 %. Součástí studie byl také dotazník, ve kterém dobrovolníci sami zaznamenávali nejrůznější změny. 85 % z nich pozorovalo velmi pozitivní výsledky. Rovných 95 % účastníků studie potvrdilo, že se velmi zlepšil vzhled jejich vlasů. 71 % dobrovolníků uvedlo, že jsou jejich vlasy odolnější, u 80 % dobrovolníků byly méně lámavé a silnější a 83 % potvrdilo, že se růst jejich vlasů znovu obnovil.

 

Kofein

Vzpomeňte si, jak Vás šálek dobré kávy vždycky probere a nakopne. Podobně působí nejen uvnitř těla, ale také na jeho povrchu.

Kofein probouzí vlasy k životu. Stimuluje vlasovou pokožku, podporuje růst nových a silných vlasů a snižuje jejich vypadávání. A to je přesně to, co každá žena bez ohledu na délku a kvalitu vlasů potřebuje.

 

Mateří kašička - výživa královen

Zatímco běžné včelí dělnice, které pojídají pyl a med, se dožívají maximálně pár týdnů nebo měsíců, královna krmená mateří kašičkou se dožívá hned několika let.

Díky spojení mateří kašičky s ostatními výše uvedenými složkami, dostanou Vaše vlasy jedinečnou péči.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: