27.7.-30.7.2024 DOVOLENÁ Objednávky uhrazeny v pátek od 10 hod budou odesílány opět od středy 31.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Pleva Krabička první pomoci

Kód: 23V07
647 Kč / balení
Skladem
  • Úleva od bolesti kloubů.
  • Hojivá mast s propolisem.
  • Tradiční potštejnská medovina.
  • Propolisová tinktura s praktickým kapátkem.
  • Louka v kuličce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Přilétá k vám první pomoc rovnou ze včelího úlu! Ryze praktická dárková sada obsahuje vše, co by nemělo chybět v domácí lékárně. Účinná mast s propolisem zahojí, Mast se včelím jedem uleví od bolavých kloubů, Propolisová tinktura zatočí s bolístkami, tradiční potštejnská medovina nedá šanci špatné náladě a Louka v kuličce potěší nejen obdarovaného, ale poslouží také jako první pomoc pro hladový hmyz."  

                                                                                                                                  Lukáš Pleva, rozvoj obchodu a marketing

Balení obsahuje:

Mast s propolisem (20 g)

Mast s propolisem se používá na suchou, popraskanou kůži pro své regenerační účinky. Aktivní látky jsou známy pro hojivé účinky. Mast je vhodná k péči o pokožku u osob s kůží náchylnou na plísně, ekzémy nebo v oblasti hemeroidů.

Mast s apisinem - včelím jedem (20 g)

Apisinová mast prokrvuje pokožku v oblasti bolestivých kloubů a pomáhá odstranit jejich bolest a udržet masírované část v dobrém stavu. Masáž prokrvuje pokožku v oblasti bolestivých kloubů nebo při neuralgiích. Stačí opravdu malé množství masti se včelím jedem a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Propolisovou tinkturu s kapátkem (28 g)

Propolis je známý pro účinek na bakterie i plísně a pro jiné účinky hojivé. Propolisové kapky můžete používat na řadu vnějších problémů, zejména plísně a kožní onemocnění. Použít je můžete také k bodové aplikaci například na afty. Skleněné balení s kapátkem umožňuje pohodlné a přesné dávkování propolisových kapek podle vašich potřeb.

 

Medovinu z Potštejna (0,2 l)

Výborná medovina vyrobená z kvalitního prvního jarního medu, který vznikl ze svěžích květů ovocných stromů a prvních rostlinek na loukách i polích. Při její výrobě je postupováno naprosto poctivě: nedokyselováno, nedoslazováno, nejsou použity žádné konzervační látky, barviva ani příchutě. Právě proto je tak jedinečná a lahodná.

 

Louku v kuličce

Milá pozornost pro všechny, kteří mají rádi novinky na zahradě a také pro všechny, kteří mají rádi jednoduchost a efektivitu. Semínkové kuličky, ze kterých vyrostou medonosné rostliny, potěší obdarovaného a následně i včely, motýly a další hmyz. Stačí je jednoduše položit do hlíny, zalévat a sledovat, jak v malých kuličkách vzniká nový život. Hodí se pro použití do květináče, truhlíku i volné půdy.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 25.4.2024
Super univerzální dárek, který potěšil
5
VZ Avatar autora | 7.9.2023
zakoupeno jako dárek - myslím, že se líbil...