Mateří kašička v medu

Kód: 9.3
Přírodní složení
Značka: Pleva
180 Kč / ks
Skladem
  • Pokrm všech královen.
  • 3 % čerstvé mateří kašičky.
  • Lidově včelagra. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Věděli jste, že se včelí královna dožívá až 20× vyššího věku než běžná dělnice? Líhnou se přitom úplně stejně. Jediným rozdílem je strava – královna celý život dostává mateří kašičku. Ta dodává včelkám velkou životní sílu a navrch ještě porci vitamínů a minerálů. Jen díky ní vydrží královna náročné životní tempo a dalece přežívá všechny v úlu. Nejčastěji ji najdeme v pleťových krémech, ale podává se také v ampulích nebo v tabletách. Lidově má také přezdívku "včelagra". Do tohoto medu jsme jí přidali 3 %. “

                                                                                                                                                                   Hanka Plevová, zakladatelka rodinné firmy

 

Vždy je dbáno na to, aby med byl v co nejvyšší kvalitě a v průběhu zpracování nebyl zahříván na teplotu vyšší než 40 °C. Díky tomu je také vhodný pro RAW stravu.

Důležitý je také český původ medu.  Pro naše tělo je vhodné (zdravější) konzumovat potraviny, které pocházejí z oblasti, ve které žijeme. 

Mateří kašička je přimíchána do pastovaného medu. Pastování je mechanické promíchávání medu, při němž med získává jemnou kašovitou konzistenci. Dále již nekrystalizuje, zůstává snadno roztíratelný, měkký, dobře se nabírá a přitom nestéká.

Vzhledem k nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nesmíme u tohoto medu s mateří kašičkou uvádět žádné další informace a zdravotní tvrzení. O konkrétních účincích mateří kašičky si proto, prosíme, přečtěte v externích zdrojích na internetu.

 

Návod k použití:

  • Dospělému člověku doporučujeme zkonzumovat maximálně 2 kávové lžičky denně.
  • Dětem, těhotným a kojícím ženám med s mateří kašičkou nedoporučujeme.

Složení:

med, mateří kašička

Hmotnost:

250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: