Mast s propolisem

Kód: 2.1
103 Kč / ks
Skladem
  • Má výrazný regenerační účinek.
  • Je vhodná na suchou a problematickou pleť.
  • Poradí si s rozpraskanými a suchými místy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Mast s propolisem se používá na suchou, popraskanou kůži pro své regenerační účinky. Aktivní látky jsou známy pro hojivé účinky. Mast je vhodná k péči o pokožku u osob s kůží náchylnou na plísně, ekzémy nebo v oblasti hemeroidů.“

                                                                                                        Milan Pleva, zakladatel rodinné firmy

 

Naše kůže je neustále vystavována vnějším vlivům a jejím úkolem je chránit celé tělo. Proto bychom se naopak my měli dobře postarat o ni. Pokud o pokožku pravidelně nepečujeme, může po čase docházet k jejímu vysoušení, podráždění či popraskání.

Ochrannou bariéru pokožky totiž narušuje poměrně velké množství vnějších vlivů: změny teploty, silný vítr, suchý vzduch či pobyt v prostředí s nízkou vlhkostí, příliš časté mytí pokožky, práce s dezinfekcemi či obyčejným prostředkem na mytí nádobí.

Důsledkem může být ztráta potřebné hydratace a průnik škodlivin a alergenů do pokožky.

Suchá a popraskaná kůže může mít mnoho příčin. Nejčastěji to bývá špatné prokrvení, používání nevhodných a nekvalitních mýdel a častý kontakt kůže s čisticími prostředky. Vliv má samozřejmě nepřiměřeně dlouhé slunění, navíc pokud nepoužijete kvalitní opalovací krém či mléko.

Příčiny vysušování kůže mohou mít ale také virový a bakteriální původ, ať už se projeví formou ekzému, vyrážky, alergické reakce či plísně. Všem těmto neduhům můžete s propolisovou mastí účinně předcházet.

 

Aby Vám propolisová mast déle vydržela, je možnost zakoupit výhodné 90g balení. Pokud o větší balení máte zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Složení:

Petrolatum, Lanolin, Propolis extract , Propylene glycol

 

Hmotnost:

20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: