Guarana v medu

Kód: 9.7
Přírodní složení
Značka: Pleva
160 Kč / ks
Skladem
  • Kvalitní český med.
  • Guarana bohatá na kofein.
  • Pomáhá zvýšit bdělost a zlepšit koncentraci. 
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.


Detailní informace

Detailní popis produktu

„Rostlinku guaranu a její účinky asi není nutné představovat, je to jeden z nejčastějších potravinových doplňků u nás. A překvapivě její stopu najdeme i v energetických drincích – je velmi bohatá na kofein. Pochází z amazonských deštných pralesů, kde ji po staletí opečovávali Indiáni navyklí na tvrdé životní podmínky a vyčerpávající lov. Právě u nich si ji v 17. století všimla výprava z Evropy a guarana se během chvíle rozšířila do celého světa. Medík obsahuje 5 % guarany.“

                                                                                                                                                                   Hanka Plevová, zakladatelka rodinné firmy

 

Vždy je dbáno na to, aby med byl v co nejvyšší kvalitě a v průběhu zpracování nebyl zahříván na teplotu vyšší než 40 °C. Díky tomu je také vhodný pro RAW stravu.

Důležitý je také český původ medu.  Pro naše tělo je vhodné (zdravější) konzumovat potraviny, které pocházejí z oblasti, ve které žijeme. 

Guarana je přimíchána do pastovaného medu. Pastování je mechanické promíchávání medu, při němž med získává jemnou kašovitou konzistenci. Dále již nekrystalizuje, zůstává snadno roztíratelný, měkký, dobře se nabírá a přitom nestéká.

 Vzhledem k nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nesmíme u tohoto produktu uvádět žádné další informace a zdravotní tvrzení. O konkrétních účincích guarany si proto, prosíme, přečtěte v externích zdrojích na internetu.

 

Návod k použití:

  • Dospělým doporučujeme jednu čajovou lžičku denně, dětem lžičky jen půl.
  • Pro děti do 3 let tento med není vhodný.
  • V případě potřeby promíchejte.

Složení:

med, Guarana

Hmotnost:

250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: